Depilatory Braun ranking

 

Jak depilator Braun kupić/wybrać?

 

Depilacja nie musi być nieprzyjemna, wystarczy wybrać dobry model depilatora i można cieszyć się gładkimi nogami. W rankingach tego typu urządzeń wysoko plasują się depilatory Braun. Firma ta została założona w 1921 roku przez Maxa Braun’a. Od samego początku stawia na produkcję małych urządzeń elektrycznych. Od 2005 roku należy do Procter & Gamble. Od wielu już lat proponuje nie tylko najnowsze rozwiązania technologiczne, ale również ciekawe wzornictwo, tworząc atrakcyjne urządzenia. Poza tym oferuje swoim klientom tanie rozwiązania. Dlatego też bez problemu znajdziemy depilatory Braun w dobrych cenach.

depilatory-braun

Kupując depilator musimy przede wszystkim zwrócić uwagę na rodzaj głowicy, ale również jego zasilanie, czy prędkość pracy. Wyróżniamy modele, które mają głowicę z pęset lub z dysków. Pierwszy rodzaj jest idealny do golenia rzadkich włosków. Gdy masz bardzo rzadkie włosy, wybierz model z 40 parami pęset, gdyż lepiej wyłapuje on najmniejsze, pojedyncze włoski. Jeśli jednak masz gęstsze włoski możesz wybierać te z mniejszą ilością – na przykład z 20 pęsetami. Natomiast drugi rodzaj zapewnia szybszą i dokładniejszą depilację, ale jest lepszy dla gęstych włosków. Zwróć też uwagę na to, czy głowica jest ruchoma. Zapewni Ci to łagodniejszy przebieg depilacji.

Warto zwrócić uwagę na prędkość pracy urządzenia, im szybsze obroty, tym dokładniejsza jest depilacja, ale jednocześnie bardziej bolesna.  Dlatego należy szukać modeli z regulacją prędkości, aby dostosować ją do swoich potrzeb.

Depilatory mogą być zasilane sieciowo, akumulatorowo lub sieciowo i akumulatorowo jednocześnie. Modele akumulatorowe często mogą być używane również w czasie kąpieli, co sprawia, że golenie staje się przyjemniejsze.

Jeśli chodzi o obudowę, powinna być ergonomiczna, dopasowana do kształtu dłoni, warto szukać modeli z obudową antypoślizgową. Dodatkowe funkcje i końcówki sprawią, że depilacja będzie przyjemniejsza i bardziej efektywna. Warto wybierać sprzęty z nasadką peelingującą lub rolką masującą.

Bardzo wygodne są depilatory laserowe. To stosunkowo droga propozycja, ale depilacja za ich pomocą jest praktycznie bezbolesna, a poza tym efekty, jakie pozwala uzyskać, utrzymują się zdecydowanie dłużej.

Jak już wcześniej wspominano Braun to jeden z najlepszych producentów. Stawia na komfort użytkownika. Przeglądając opinie o depilatorach Braun znajdziemy wiele poleceń modeli tego producenta. Uważane są za skuteczne, solidne i niezawodne w usuwaniu zbędnego owłosienia.

Mając na uwadze wszystkie najważniejsze kwestie, przygotowaliśmy zestawienie trzech najlepszych depilatorów tej marki, które wyróżniają się na tle konkurencji.

 

 

Najlepsze depilatory Braun w 2017 roku

 

 

Braun Silk-Epil 9 9961 Wet & Dry

 

1-braun-silk-epil-9-9961-wet-dryDepilator Braun Silk-Epil 9 9961 Wet & Dry to niezastąpione urządzenie, które jest delikatne dla skóry. Zapewnia nam dokładne usuwanie owłosienia, również z okolic bikini. Jest to zasługa 40 par pęset – usuwają one nawet najkrótsze włoski. Zestaw zawiera szczotkę peelingującą, delikatnie usuwającą martwe komórki naskórka i zapewniającą tym samym nawet 4-krotnie większą skuteczność złuszczania niż w przypadku zabiegu ręcznego.

W efekcie – kupując jeden sprzęt – zyskujesz dwa: depilator i praktyczną szczotkę peelingującą. Szeroka głowica zapewni nam szybszą depilację. Dzięki temu, że do zabiegu możemy użyć ciepłej wody, zyskamy większy komfort, poprawimy krążenie, a nasza skóra będzie mniej wrażliwa po zakończeniu zabiegu.

Szybkie ładowanie sprzętu oraz długi czas pracy zapewnia nam wygodę i umożliwia depilację wszystkich partii ciała przy jednym podejściu. Ten najlepszy depilator Braun ceniony jest za najwyższą jakość wykonania i niezawodność. Poza tym, jak zauważają użytkownicy, zabieg z wykorzystaniem tego modelu jest mniej bolesny.

 

 

 

Braun Silk-Epil 7 7561 Wet & Dry

 


2-braun-silk-epil-7-7561Braun Silk-Epil 7 7561 Wet & Dry to
dobry i tani depilator Braun, w którym zastosowano świetną technologię 40 blisko osadzonych pęsetek. Pozwala ona na szybką depilację, której efekty utrzymują się przez 4 tygodnie. Model ten został zaprojektowany w taki sposób, aby można było z niego korzystać w wannie i pod prysznicem.

Ponadto fakt, że jest to urządzenie bezprzewodowe, zapewnia nam komfort również w czasie depilacji na sucho – możesz to robić w dowolnym miejscu bez dostępu do prądu. Model ten usuwa nawet najkrótsze i najcieńsze włoski, dzięki czemu rzadziej będziemy wykonywać zabieg depilacji. Wygodną funkcją, wysoce ocenioną przez użytkowników tego sprzętu, jest masaż o wysokiej częstotliwości, stymulujący skórę i tym samym łagodzący ból występujący przy wyrywaniu włosków.

Depilator ma wygodną, ruchomą głowicę, która wychyla się o 15 stopni w przód i w tył. Dzięki niej sprzęt ten lepiej dopasowuje się do kształtów ciała. Natomiast lampka Smartlight ułatwia kierowanie procesem depilacji. Aby uzyskać lepszy efekt depilacji urządzenie ma dwie prędkości pracy.

 

 

 

Braun Silk-Expert BD 5009

 

3-braun-silk-expert-ipl-bd-5009Braun Silk-Expert BD 5009 to skuteczny sprzęt do depilacji laserowej. Jest to najdroższa propozycja w tym zestawieniu, ale w porównaniu do innych depilatorów laserowych utrzymuje się na wysokiej pozycji pod względem atrakcyjnej ceny i wysokiej wydajności. Pozwala nam na uzyskanie świetnych efektów w bardzo krótkim czasie. Wydepilujemy nią nie tylko nogi, ale również inne, trudno dostępne miejsca.

Urządzenie ma wbudowany czujnik kontaktu ze skórą. Dlatego jego obsługa jest banalnie prosta. Depilator ma tryb delikatny, z mniejszą intensywnością światła. Jest on idealny do depilacji  wrażliwych miejsc, np.: bikini i pachy. Zapewnia nam przyjemną i dokładną depilację. W komplecie znajduje się szczotka do peelingu ciała, która poprawia kondycję naszej skóry.

Ergonomiczny uchwyt ułatwia nam korzystanie z urządzenia. Produkt został doceniony przez konsumentów za bardzo dobrą wydajność, bezbolesność depilacji i ergonomiczny kształt. Poza tym wysoce ocenili jego bezawaryjność i atrakcyjny wygląd.

 

 

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...