Depilatory Philips ranking

 

Jak depilator Philips kupić/wybrać?

 

W 1891 roku niejaki Frederik Philips stworzył firmę, która na przełomie lat z niewielkiego przedsiębiorstwa przekształciła się w jednego z najważniejszych graczy na rynku elektroniki. Początkowo firma oferowała swoim klientom lampy żarowe, aby z czasem rozwinąć swoje skrzydła. Już w 1912 roku Philips był dobrze znany w różnych zakątkach świata, a w 1918 roku wyprodukował medyczną lampę rentgenowską. Chociaż większości z nas markę Philips kojarzy się z małym i dużym sprzętem AGD, w istocie firma ta od ponad 100 lat jest potentatem na rynku medyczny. W 1927 roku Philips rozpoczął produkcję odbiorników radiowych, a dwa lata później wprowadził też telewizory. Jednym z pierwszych sprzętów mniejszych rozmiarów, które zaoferowała firma były golarki. Było to w roku 1938.

depilator-philips

Zmiany, jakie nastąpiły na świecie i niesamowity rozwój techniki sprawiły, że producent ten zaczął oferować swoim klientom coraz ciekawsze produkty, które były nafaszerowane nową technologią. Przez lata działalności Philips stał się jednym z najlepszych producentów sprzętów elektronicznych do pielęgnacji ciała, w tym depilatorów.

Obecnie, to właśnie produkty tej firmy są w zestawieniu najlepszych urządzeń do golenia twarzy oraz depilacji owłosienia. Dlatego też przedstawiamy ranking najlepszych depilatorów Philips.

Wybór tego sprzętu nie będzie trudny, o ile wiemy, na jakie aspekty zwrócić uwagę. Po pierwsze jakość materiałów i wykonania sprzętu, kolejna kwestia to ostrza, które muszą być wystarczająco ostre, aby zabieg był jak najmniej bolesny. Warto też zwrócić uwagę na dodatkowe rozwiązania, które zmniejszą podrażnienia po depilacji i sprawią, że sam zabieg będzie przyjemniejszy.

Ponieważ opinie o depilatorach Philips są niezwykle pozytywne, jest to marka, która bardzo często pojawia się w zestawieniach najlepszych urządzeń tego typu. Przede wszystkim dlatego, że oferowane przez Philipsa sprzęty są niezawodne.

Dlatego też prezentujemy Państwu depilatory Philipsa w dobrych cenach, które z całą pewnością ułatwią codzienną depilację. Ponadto sprawią, że skóra będzie delikatna, a dodatkowo, sam zabieg przestanie należeć do nieprzyjemnych.

 

 

Najlepsze depilatory Philips w 2017 roku

 

 

Philips Satinelle Advanced BRE640/00

      

1-philips-satinelle-advanced-bre640Nasza pierwsza propozycja to dobry i niezawodny depilator Philips Satinelle Advanced BRE640/00, który zapewni Ci efektowne golenie nóg. Urządzenie ma ergonomiczny uchwyt antypoślizgowy ułatwiający przesuwanie go po skórze. Szeroka głowica z dyskami ceramicznymi depiluje włoski bardzo blisko skóry, wychwytując nawet te najdrobniejsze. Zapewnia nam to długotrwałe efekty.

Model ten ma 8 akcesoriów ( w tym: nasadkę do golenia bikini, twarzy, specjalną szczoteczkę czyszczącą), z których można korzystać na mokro i na sucho. Ten najlepszy depilator Philips jest wyposażony w wyjątkowy system pęset, która unosi i zbiera przylegające włosy, a następnie skutecznie je usuwa. Dzięki temu, że zastosowano tutaj okrągłe, ceramiczne dyski, efekty są lepsze, a sam zabieg bardziej delikatny.

Poza tym użytkowniczki doceniły fakt, że depilator może być używany również w czasie kąpieli. Konsumentki wysoko oceniły też znajdującą się w zestawie nasadkę do golenia okolic bikini i innych, delikatnych partii ciała. Dużym uznaniem cieszy się także system masujący, który łagodzi uczucie dyskomfortu w czasie depilacji.

 

 

Philips Lumea SC2009/00

 

2-philips-lumea-sc2009Philips Lumea Prestige SC2009/00 to nasza druga propozycja. Jest to świetny depilator laserowy. Stanowi bardzo skuteczne, bezprzewodowe rozwiązanie IPL. Produkt ten powstał przy współpracy z najlepszymi dermatologami. Regularna depilacja ciała tym urządzeniem sprawi, że Twoja skóra w końcu będzie piękna i niezwykle gładka. Zastosowano tutaj najnowocześniejszą technologię intensywnego światła impulsowego.  Jest ona bezpieczna, a depilacja wykonywana tym urządzeniem bardzo skuteczna.

Naukowcy stworzyli ją w oparciu o zaawansowane rozwiązania stosowane w sprzętach przeznaczonych do salonów kosmetycznych. Impuls światła  osłabia cebulki,sprawia, że wypadają, a ich odrost jest zahamowany. Już po czterech zabiegach zauważysz znaczne zmniejszenie ilości włosków. Potwierdzają to niezależne badania kliniczne. Konsumentki wysoko oceniły nie tylko niezawodności urządzenia, ale również jego funkcjonalność.

Za pomocą tego modelu usuniemy nie tylko owłosienie z nóg, czy rąk, ale również z twarzy, pod pachami, w okolicach bikini i na brzuchu. Jest również świetny do depilacji skóry twarzy – nad wargą, na podbródku i bokobrodach. W zestawie znajduje się elegancki pokrowiec ułatwiający przechowywanie i przewożenie sprzętu.

 

 

 

Philips Satinelle HP6423/00

 

3-philips-satinelle-hp6423Philips Satinelle HP6423/00 to nasza trzecia propozycja. Urządzenie wyposażone jest w głowicę, którą można myć pod bieżącą wodą, zachowując w ten sposób higienę. Umożliwia to korzystanie z depilatora przez kilka osób. Głowica goląca w tym modelu zapewni nam dokładne golenie nawet najbardziej wrażliwych partii ciała, gdyż dostosowuje się do kształtów okolic bikini i pach.

Specjalna nasadka do przycinania to świetnie rozwiązanie, dające nam możliwość modelowania okolic bikini. Sprzęt ten jest wyposażony w dyski depilujące, które usuwają włoski bez pociągania za skórę. Ponadto usuwają one owłosienie o długości nawet 0,5 mm. Dzięki dwóm ustawieniom szybkości – delikatna depilacja i maksymalna wydajność – dostosujemy urządzenie do własnych potrzeb.

Użytkowniczki tego sprzętu doceniły jego wyprofilowany, ergonomiczny uchwyt, zapewniający wygodną obsługę. Poza tym, jak zauważają, depilacja tym modelem jest stosunkowo przyjemna, a efekty potrafią zachwycić. Ten dobry i tani depilator Philips ma w zestawie szczoteczkę do usuwania włosków z głowicy i niewielkie, wygodne etui ułatwiające jego przechowywanie.

 

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...