Depilatory Remington ranking

 

Jak depilator Remington kupić/wybrać?

 

Bardzo często depilacja kojarzy się nam z czymś nieprzyjemnym. Wyrwanie włosków w istocie nie jest najprzyjemniejszym zabiegiem, ale tylko wtedy, gdy wybieramy nieodpowiedni sprzęt. Depilacja nie musi być bardzo bolesna, wystarczy wybrać dobre, sprawdzone urządzenie, które będzie odpowiednie dla naszych nóg. Inaczej musimy podejść do tematu, gdy mamy gęste owłosienie, inaczej, gdy jest ono rzadsze.

depilatory-remington

Wśród tego typu urządzeń w rankingach wysoko plasują się depilatory Remington. Marka ta działa na rynku polskim od 2005 roku, ale już w 1938 roku wprowadziła na rynek urządzenie do golenia na sucho. Był to pierwszy produkt tego typu. Firma oferuje swoim klientom nie tylko depilatory, ale również sprzęty do stylizacji włosów i maszynki do strzyżenia włosów.

Na końcu tego poradnika znajdziesz trzy depilatory Remington w dobrych cenach, które są godne uwagi.

Bardzo istotną kwestią jest rodzaj głowicy. Na rynku dostępne są modele, których głowica zbudowana jest z pęset lub z dysków. Pierwszy rodzaj jest niezastąpiony do golenia rzadkich włosków, zwłaszcza, gdy ma 40 pęset. Im więcej takich pęset, tym dokładniejsze i szybsze będzie golenie. Pęsety wyłapią nawet najmniejsze pojedyncze włoski. Drugi rodzaj to depilatory z dyskami, odpowiednie dla osób z gęstym owłosieniem. Wybierając sprzęt zwróć uwagę na to, czy głowica jest ruchoma.

Decydując się na tradycyjny depilator, warto zwrócić uwagę na prędkość pracy urządzenia – najlepiej, jeśli sprzęt ma regulację prędkości, aby dostosować ją do swoich potrzeb. Jednak nie każdy lubi szybką prędkość, dla innych jest ona istotna, gdyż pozwala zmniejszyć bolesność depilacji.

Jeśli interesują Cię rozwiązania, które zapewniają w pełni bezbolesną depilację, a przy okazji masz większą sumę pieniędzy do zainwestowania, świetny będzie depilator laserowy. Nie jest to sprzęt, który na trwałe usuwa owłosienie, ale odrastające włoski są słabsze i po wielu zabiegach często nie odrastają. Poza tym laserowa depilacja jest najmniej bolesna.

Szukając urządzenia, którego można użyć pod prysznicem musisz sprawdzić, jakie ma zasilanie. W tym przypadku konieczne jest zasilanie akumulatorowe lub akumulatorowo-sieciowe. Należy też zwrócić uwagę na wodoszczelność sprzętu.

Obudowa powinna być ergonomiczna, dopasowana do kształtu dłoni, dobrze, jeśli ma uchwyt antypoślizgowy. Warto wybrać depilator, który posiada dodatkowe końcówki, na przykład peelingujące.

Remington to jeden z najlepszych producentów depilatorów. Opinie o depilatorach Remington są bardzo pozytywne. Wszystkie proponowane przez firmę modele są skuteczne i niezawodne w usuwaniu zbędnego owłosienia.

Mając na uwadze wszystkie te kwestie, wybraliśmy trzy, według nas najlepsze, urządzenia tego producenta.

 

 

Najlepsze depilatory Remington w 2017 roku

 

 

Remington IPL6750

      

1-remington-ipl6750Najlepszy depilator Remington to model IPL 6750 – niezawodne urządzenie, które pozwala na dokładne i bezbolesne pozbycie się zbędnego owłosienia z pomocą najnowszych technologii. Przynosi znakomite efekty po zaledwie 3 zastosowaniach.

Dzięki zastosowanej w tym sprzęcie technologii PROPOULSE, intensywne światło impulsowe doskonale usuwa włosy, zapewniając idealnie gładką skórę na długi czas. Duże okienko świetlne pozwala pozbyć się owłosienia szybko i bezboleśnie. Depilator jest niezastąpiony do usuwania owłosienia z kobiecej twarzy, np. wąsika. Za sprawą technologii IPL, urządzenie zapewnia maksymalnie efektywną depilację. Sprzęt ten został przebadany dermatologicznie, dlatego nie musimy obawiać się żadnych negatywnych efektów przeprowadzonego zabiegu.

Chociaż nie usuwa owłosienie z męskiej twarzy, może kazać się niezawodny przy depilacji zbędnego owłosienia na plecach, czy też klatce piersiowej. Jak zapewnia producent, kwarcowa żarówka w depilatorze jest niezużywalna, co oznacza, że kupując ten sprzęt nie musimy obawiać się żadnych ukrytych kosztów. Konsumenci potwierdzają świetne działanie produktu i jego ergonomiczny kształt.

 

 

 

Remington IPL6250

 

2-remington-ipl6250Remington IPL6250 to drugi produkt w naszym zestawieniu. Urządzenie pomoże nam w usuwaniu owłosienia z nóg, ramion, przedramion oraz innych części ciała poniżej szyi. Sprzęt ten jest łatwy w użyciu, a ponadto ma wygodną rękojeść. Konsumentki podkreślają, że urządzenie działa bezawaryjnie i co istotne, trwałe efekty widoczne są już po kilku zabiegach.

Poza tym sam zabieg należy do stosunkowo przyjemnych – w przeciwieństwie do golenia zwykłymi depilatorami. Model ten jest wyposażony w niezużywalną żarówkę kwarcową, a więc możemy zapomnieć o wymianie jakichkolwiek części. Produkt ten został przetestowany klinicznie i zaakceptowany przez FDA, co zapewnia nas o bezpieczeństwie jego stosowania. Depilator ma duże okienko świetlne, wydające impulsy co 3 sekundy, a to pozwala nam na szybsze wydepilowanie sporych części ciała.

Oczywiście jest to spora inwestycja, ale w końcu będziesz mogła zapomnieć o zbędnym owłosieniu. Urządzenie ma 5-stopniową regulację mocy i czujnik skóry. Oprócz wielu poleceń zadowolonych użytkowniczek, ma też sporo rekomendacji dermatologów.

 

 

 

Remington EP7030

 

3-remington-ep7030Ostatnią pozycję zajmuje dobry i tani depilator Remington EP7030. Jest to wysokiej jakości urządzenie z możliwością pracy na sucho i na mokro. Sama dostosujesz sprzęt do potrzeb swojej skóry. Zapewnia nam komfortowe usuwanie nawet najkrótszych włosków, również w trudno dostępnych miejscach. Jest o zasługa doskonałej technologii pracy pęset. Dobrze zaprojektowana, ruchoma głowica, która pozwala dopasować się do konturów ciała zapewni nam dokładne golenie w pachwinach, czy okolicach bikini.

W zestawie znajduje się dodatkowa nakładka masująca z aloesem. Możliwość odłączenia przewodu zasilającego pozwala nam na wykorzystanie sprzętu do pracy na mokro, nawet przez 40 minut. Głowicę można bez obaw myć pod bieżącą wodą, tym samym zapewniając sobie higienę pracy. Urządzenia ma wygodny uchwyt antypoślizgowy. W zestawie znajdziemy m.in.: specjalną głowicę golącą z nakładką precyzyjną i kontową oraz szczoteczkę do czyszczenia.

Poza tym komplet zawiera pokrowiec, nakładkę masującą i rękawicę peelingującą. Produkt został doceniony przez konsumentów za wysoką bezawaryjność, niezawodność i świetną jakość wykonania, dzięki której sprzęt ten będzie nam służył przez wiele lat.

 

 

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...